top of page

Acerca de

Tesař při práci

O nás

Náš příběh

Na Javornickém kopci s překrásným výhledem na Černou horu se nachází náš prostor, kde si stavíme dům, zahradničíme, farmaříme, vychováváme děti a hlavně tvoříme.

Měníme krásu přírody v krásu dřevěných výrobků, hlavně v dřevěná prkénka, lžíce, stoličky a ostatní doplňky a dekorace pro vaši domácnost.

Jmenujeme se Lenka a Vašek a naší společnou láskou je tvoření z čistých přírodních materiálů s důrazem na rovnováhu k přírodě. Veškeré naše produkty ošetřujeme přírodními oleji a vosky, čímž se snažíme dbát i na šetrnost vůči přírodě, která nás tak naplňuje.

Největší výzvou je pro nás funkčnost výrobků a s tím spojená spokojenost našich zákazníků. 

FAQ

 • ČÍM JSOU VAŠE PRKÉNKA OŠETŘENA?
  Prkénka jsou ošetřena směsí přírodních olejů a včelího vosku dle vlastní tajné receptury.
 • JAK SE O DŘEVĚNÉ VÝROBKY STARAT?
  Vzhledem k tomu, že jsou výrobky ošetřeny zcela ekologickými a zdravotně nezávadnými oleji - je vhodný šetrnější postup údržby. Po použití např. prkénka otřít vlhkým hadrem a nechat volně uschnout. ! V žádném případě nedávat do myčky ani nenechávat uschnout na radiátoru! Mohlo by dojít k prohnutí, prasknutí nebo až k úplnému zničení.
 • PO ČASE UŽ NENÍ PRKÉNKO TAK LESKLÉ, CO S TÍM?"
  Suché prkénko zlehka přebrousíte brusným papírem 150 a výše. Otřete suchým hadříkem a napustíte olejem (např. kokosovým olejem nebo můžete využít naši sadu pro údržbu dřevěných povrchů).
 • CO KDYŽ SI VYBERU PRODUKT, KTERÝ NENÍ SKLADEM?"
  Stačí nás kontaktovat a dohodneme se. My pro vás připravíme vše dle přání na míru.
 • JAK VÁS MOHU KONTAKTOVAT?
  Na Instagramu, Facebooku, e-mailem nebo zde na webu.
 • Z JAKÉHO DŘEVA JSOU VÝROBKY VYROBENY?
  U každého výrobku je uveden druh dřeva. Převážně používáme dřevo z našich lesů a sadů, jako např. jabloň, třešeň, hrušeň, jilm, jasan, dub, akát, bříza. Na některé lžíce a nože jsou použity exotické dřeviny pro jejich tvrdost a nevšední barevnost. Jako je teak, ipe, nerban, bangkirai.
 • MÁTE KAMENNOU PRODEJNU?
  Ne, ale navštěvujeme různé trhy, o kterých informujeme na Instagramu a Facebooku. Po dohodě nás lze navštívit - vše si prohlídnout a osahat.
FAQ
bottom of page